سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
نرم افزار گلستان

 
اسناد بالادستی
اوقات شرعی
اوقات شرعی

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
اخبار > نماینده ولی فقیه در استان سمنان : دانشگاه خواهران سمنان(فرزانگان) از امتیازات استان سمنان می باشد.


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   نماینده ولی فقیه در استان سمنان : دانشگاه خواهران سمنان(فرزانگان) از امتیازات استان سمنان می باشد.

 
    

نماینده ولی فقیه در استان: دانشگاه خواهران سمنان(فرزانگان) از امتیازات استان سمنان می باشد.

  در آستانه روز وحدت حوزه و دانشگاه، رئیس دانشگاه خواهران سمنان(فرزانگان) باتفاق جمعی از کارکنان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در ابتدا دکتر فتح الله قدس رئیس دانشگاه ضمن تبریک جهت ایام مبارک ماه ربیع الاول، گزارشی از دانشگاه خواهران سمنان(فرزانگان)، تعداد دانشجو و فعالیت های دانشجویی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی که در دانشگاه انجام می گیرد ارائه نمودند.

در ادامه نماینده ولی فقیه در استان آیت الله شاهچراغی، وجود دانشگاه فرزانگان با توجه به شاخصه تک جنسیتی بودن آن را از امتیازات استان سمنان برشمرده و بر حمایت و همیاری کلیه مسئولین از این دانشگاه تاکید کردند.     ایشان تربیت و مسائل دینی را در کنار تحصیل امری واجب دانسته و گفتند اگر فضای دانشگاه دینی باشد و اساتید نیز فرزانه و مورد اعتماد باشند به امید خدا بهترین انسان ها در دانشگاه فرزانگان تربیت خواهند شد.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه انتخاب دوست خوب و تاثیر نقش استاد بر دانشجو را از عوامل مهم موفقیت و خوشبختی دانشجویان برشمردند و تاکید کردند اگر استادی با خدا و متخصص به دانشجویان تدریس کند، هم عالم سازی کرده است و هم انسان سازی.

آیت الله شاهچراغی در پایان با بیان این مطلب که دانشجو ها نیز باید این فرصت را غنیمت شمرند و در تربیت و تزکیه خود همت گمارند، با آرزوی موفقیت و آینده روشن برای دانشگاه فرزانگان سمنان به سخنان خود خاتمه دادند.

      

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    1396/09/26 ساعت :١٣:٣٢     تعداد نمایش:620    کد خبر:١٢٤٣٨

 .Copyright © 2019 Farzanegan Semnan University fguSemnan.ac.ir.  All rights reserved