دوشنبه ٠٣ ارديبهشت ١٣٩٧
نرم افزار گلستان

 
اسناد بالادستی
اوقات شرعی
اوقات شرعی

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
اخبار > دلجویی از خانواده شهید مخترع، محمد پازوکی طرودی بمناسبت سالروز آزادی خرمشهر


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   دلجویی از خانواده شهید مخترع، محمد پازوکی طرودی بمناسبت سالروز آزادی خرمشهر

 
    

در آستانه سوم خرداد و سالروز فتح خرمشهر، جمعی از مسئولان و کارکنان دانشگاه خواهران سمنان(فرزانگان) با حضور در منزل شهید محمد پازوکی طرودی، از خانواده این شهید دلجویی کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حجه الاسلام مهدوی نژاد در این دیدار گفت: شهیدان به گردن ما حق بزرگی دارند و شهید محمد پازوکی بواسطه خدمات بی نظیر علمی به مادران و سایر بازماندگان شهدا، همواره جاودان خواهد ماند.

در ادامه دکتر فتح الله قدس و سایر کارکنان نیز در این دیدار با تجلیل از مقام والای خانواده این شهید در صبر و بردباری  از دست دادن همسر و پدری مهربان، به بیان ویژگی ها و خاطراتی از شهید پرداختند.

خانواده شهید پازوکی همچنین، پشتکار ایشان برای به نتیجه رساندن اختراع دستگاه استخوان یاب، وفای به عهد و صداقترا از بارزترین خصوصیات این شهید برشمردند.

شهید محمد پازوکی از مخترعین پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بود که با ساخت و ثبت منحصر به فردترین دستگاه استخوان یاب، برای جستجوی شهدای جاویدالاثر به گروه ویژه تفحص شهدا کمیته جستجوی  مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح پیوست و اردیبهشت 1395 در منطقه پنجوین عراق بر اثر انفجار مین به شهادت رسید .

شهید پازوکی پنجاه و سومین شهید تفحص کشور است. 


      

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    1396/03/03 ساعت :٠٨:٥٦     تعداد نمایش:342    کد خبر:١١٣٨١

 .Copyright © 2015 Farzanegan Semnan University fguSemnan.ac.ir.  All rights reserved