پنج شنبه ٢٧ دی ١٣٩٧
نرم افزار گلستان

 
اسناد بالادستی
اوقات شرعی
اوقات شرعی

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
اخبار > آیین معارفه و خیرمقدم دانشجویان جدیدالورود دانشگاه خواهران سمنان(فرزانگان) برگزار شد.


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   آیین معارفه و خیرمقدم دانشجویان جدیدالورود دانشگاه خواهران سمنان(فرزانگان) برگزار شد.

 
    

مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه خواهران سمنان(فرزانگان) ، در روز چهارشنبه مورخ 18/07/97 با حضور جناب آقای دکتر مسعود نصیری زرندی سرپرست محترم دانشگاه ، جناب آقای دانایی فرماندار محترم سمنان ، حجت الاسلام آقای بارانی امام جمعه محترم مهدیشهر و سایر کارکنان و مسئولین دانشگاه خواهران سمنان (فرزانگان) در محل سالن شهید پازوکی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان برگزار شد.

مراسم با تلاوت آیات قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید.

در این مراسم سرپرست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر نصیری زرندی به دانشجویان جدید پذیرفته شده در دانشگاه خواهران سمنان خیرمقدم و ورود آنان را به عرصه آموزش عالی کشور تبریک گفت و درخصوص قدمت آموزش عالی در ایران ، مدیریت زمان و استفاده بهینه از وقت و زمان و عوامل موثر در شادابی که زمینه ساز موفقیت هستند ، مطالبی را ایراد نمودند.

حجت الاسلام بارانی در مورد جایگاه انسان و نقش خدا در زندگی و اهمیت شناخت ، رعایت حجاب ، پرهیز از گناه ، رعایت باید و نبایدهای الهی و اقامه نماز اول وقت بیاناتی را مطرح نمودند.

آقای دانایی فرماندار سمنان ضمن تقدیر و تشکر از جناب آقای دکتر نصیری زرندی به دلیل تقبل مسئولیت سرپرستی دانشگاه خواهران سمنان و تبریک سال تحصیلی جدید به دانشجویان ، در زمینه ی شهر سمنان به عنوان یک شهر دانشگاهی که بیشترین تعداد دانشجو را نسبت به جمعیت دارا می باشد و با تاکید بر اینکه دوران دانشجویی به عنوان بهترین دوران عمر و زندگی است و استفاده از فرصت دانشجویی در دوره 4 ساله نکاتی رابیان نمودند.

آقای مهندس حسن محب شاهدین مشاور آموزشی ، در ارتباط با مقررات آموزشی ، آیین نامه های آموزشی و تاکید بر دقت به اطلاعیه های صادره از سوی آموزش دانشگاه و... مواردی را مطرح کردند.

آقای دکتر فرزین یغمایی مشاور گروه آموزشی مهندسی کامپیوتر این دانشگاه در امر اخذ واحدهای درسی بر اساس چارت ، رعایت پیش نیاز و هم نیاز طبق مقررات مربوطه ، خواندن درس با جدیت و تلاش برای موفقیت در دوره کارشناسی و امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر مباحثی را مطرح نمود.

همچنین در این مراسم آقای دکتر پروینی ضمن تبریک به دانشجویان در مورد توانمندی دانشجویان ، بحث خوداشتغالی ، کارآفرینی ، استفاده بهینه از مهمترین دوره سنی (30-18 سال ) و طی کردن این دوران با پشتکار و تمرکز روی نقاط قوت ، تکرار نکردن عادات و اشتباهات گذشته و سایر عوامل تاثیرگذار در موفقیت دانشجویان را مطرح نمودند.

در پایان این مراسم با اقامه نمازجماعت ظهر و ضیافت ناهار ، بازدید از کانون علوم نوین به همراه تماشای فیلم در سینما سه بعدی همراه بود.
      

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    1397/07/21 ساعت :٠٩:٣٤     تعداد نمایش:330    کد خبر:١٤٤١١

 .Copyright © 2019 Farzanegan Semnan University fguSemnan.ac.ir.  All rights reserved