قابل توجه كليه دانشجويان در تمامي رشته ها

         اطلاعیه مهم و فوری طرح پایش سلامت روان      

                             

 مراحل ثبت نام در سامانه سجاد:                                                          

 توجه                                            

هنگام ورود به لینک پایش سلامت جسم و روان ، دانشجویان شاغل به تحصیل که سالهای قبل پایش سلامت را انجام داده اند بایستی بعد از کلیک بر روی آدرس ها در قسمت انتقال به سامانه سجاد کلیک نموده و سپس وارد گزینه ثبت نام شده و گزینه ورود را انتخاب نمایند.

دانشجویان ورودی جدید می بایست تمامی مراحل فوق را انجام داده و به جای گزینه ورود، گزینه ثبت نام را انتخاب نمایند.

1- این روال ثبت نام ، مربوط به دانشجویان و دانش آموختگان ایرانی دانشگاههای داخل و خارج از کشور است. دانشجویان غیرایرانی شاغل به تحصیل در ایران، از طریق صفحه انگلیسی سامانه اقدام به ثبت نام نمایند

2-ثبت نام در سامانه نیازمند داشتن آدرس ایمیل و شماره موبایل معتبر و در دسترس است.درصفحه دوم ثبت نام ، باید کدهای تاییدیه که برای ایمیل و موبایل شما ارسال می شود را وارد کنید(هردوکد) تا کار ادامه یابد.بنابراین ایمیل و موبایل خود را در دسترس داشته باشید.

3-لازم است با شماره همراه و ایمیل شخصی خود در سامانه ثبت نام نمایید.اطلاع رسانی های بعدی و همچنین ورود به سامانه، براساس اطلاعات اولیه واردشده توسط متقاضی انجام میشود.

4-این مرحله به منزله پیش ثبت نام می باشد و صرفا جهت تعیین نام کاربری(کدملی شما) و رمزعبور می باشد.                    

5- در مرحله بعد لازم است با نام کاربری(کدملی) خود وارد سامانه شوید و اطلاعات ثبت نام خود را تکمیل نمایید.پیش از تکمیل ثبت نام و دریافت تائید، امکان ثبت هیچ درخواستی وجود ندارد.

کلیه دانشجویان عزیز در تمامی رشته ها جهت تکمیل کارنامه سلامت جسم و روان به روش اینترنتی می بایست به لینک های ذیل مراجعه نمایید.

http://portal.saorg.ir/physicalhealth سلامت جسم

http://portal.saorg.ir/mentalhealth سلامت روان

 

معاونت دانشجویی دانشگاه